MEZOTERAPIA igłowa i Roll-Cit medyczny

Start » Zabiegi » MEZOTERAPIA igłowa i Roll-Cit medyczny

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów do skóry właściwej za pomocą krótkich igiełek (2mm) po zastosowaniu znieczulenia powierzchownego (maść). Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Zabieg można wykonywać w dowolną część ciała, szczególnie polecany pod oczy, na twarz, szyję.

Roll-Cit medyczny to urządzenie wywołujące naturalną indukcję kolagenu. Zabieg polega na intensywnych mikronakłuciach wybranych części ciała, co powoduje regenerację skóry. Powstałe po nakłuciach mikrokanaliki stanowią idealną metodę do penetracji substancji regenerujących. Dzięki zabiegowi roll-cit otrzymujemy doskonałe rezultaty w ujędrnieniu wiotkiej skóry, podniesieniu pośladków, redukcji rozstępów, blizn, pigmentacji oraz uszkodzonych naczynek.


KARBOKSYTERAPIA

Terapia dwutlenkiem węgla jest metodą klinicznie sprawdzoną, bezpieczną i skuteczną w szeregu problemów estetycznych jak: cellulit, rozstępy, cienie  i worki pod oczami, depozyty tłuszczu. Daje bardzo dobre efekty przy łysieniu i w kuracji wzmacniającej cebulki włosowe.

Polega na wstrzykiwaniu do skóry dwutlenku węgla który powoduje zwiekszoną cyrkulację krwi    i lepsze utlenowanie tkanek a co za tym idzie zwiększoną produkcję kolagenu i remodeling skóry. Aplikacja CO2 powoduje również uszkodzenie komórek tłuszczowych i ich eliminację z organizmu.

 


OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE najbardziej odmładzający zabieg medycyny estetycznej

Osocze bogatopłytkowe -PRP-zawiera komórki i czynniki wzrostu,które stymulują komórki do samoodnowy.W efekcie skóra staje gładsza ,bardziej elastyczna i wyraźnie  młodsza. Wygładzają sie drobne zmarszczki,twarz nabiera witalności i blasku. PRP uzyskiwane jest z krwi własnej pacjenta dlatego jest brak ryzyka alergii.Już jeden zabieg daje wyraźne efekty odmładzające.

Tu zapłacisz kartą:
Strona Główna     |    O Nas     |     Zabiegi     |     Promocje     |     Galeria     |     Kontakt

Copyright © 2020 All right reserved Wszelkie prawa zastrzeżone. Estetica
Realizacja: yStudio