TOKSYNA BOTULINOWA - BOTOX

Start » Zabiegi » TOKSYNA BOTULINOWA - BOTOX

Korekta zmarszczek z wykorzystaniem toksyny botulinowej to prosta, nie chirurgiczna metoda, która pozwala spłycić lub wygładzić uciążliwe zmarszczki mimiczne twarzy. Wystarczy kilka niewielkich wstrzyknięć preparatu, aby wywołać rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Rezultaty są widoczne już w ciągu kilku dni od zabiegu. Toksyna botulinowa wykorzystywana w medycynie estetycznej jest od kilkunastu lat. Toksyna nie jest wypełniaczem lecz neuromodulatorem mięśni ,która powoduje wygładzenie zmarszczek. Wszystkie dotychczasowe badania medyczne nie stwierdziły ujemnego wpływu na organizm człowieka. Dawki które są używane w medycynie estetycznej są znikome i mają jedynie działanie w okolicy miejsca podania.


KARBOKSYTERAPIA

Terapia dwutlenkiem węgla jest metodą klinicznie sprawdzoną, bezpieczną i skuteczną w szeregu problemów estetycznych jak: cellulit, rozstępy, cienie  i worki pod oczami, depozyty tłuszczu. Daje bardzo dobre efekty przy łysieniu i w kuracji wzmacniającej cebulki włosowe.

Polega na wstrzykiwaniu do skóry dwutlenku węgla który powoduje zwiekszoną cyrkulację krwi    i lepsze utlenowanie tkanek a co za tym idzie zwiększoną produkcję kolagenu i remodeling skóry. Aplikacja CO2 powoduje również uszkodzenie komórek tłuszczowych i ich eliminację z organizmu.

 


OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE najbardziej odmładzający zabieg medycyny estetycznej

Osocze bogatopłytkowe -PRP-zawiera komórki i czynniki wzrostu,które stymulują komórki do samoodnowy.W efekcie skóra staje gładsza ,bardziej elastyczna i wyraźnie  młodsza. Wygładzają sie drobne zmarszczki,twarz nabiera witalności i blasku. PRP uzyskiwane jest z krwi własnej pacjenta dlatego jest brak ryzyka alergii.Już jeden zabieg daje wyraźne efekty odmładzające.

Tu zapłacisz kartą:
Strona Główna     |    O Nas     |     Zabiegi     |     Promocje     |     Galeria     |     Kontakt

Copyright © 2020 All right reserved Wszelkie prawa zastrzeżone. Estetica
Realizacja: yStudio