TOKSYNA BOTULINOWA - BOTOX

Start » Zabiegi » TOKSYNA BOTULINOWA - BOTOX

Korekta zmarszczek z wykorzystaniem toksyny botulinowej to prosta, nie chirurgiczna metoda, która pozwala spłycić lub wygładzić uciążliwe zmarszczki mimiczne twarzy. Wystarczy kilka niewielkich wstrzyknięć preparatu, aby wywołać rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Rezultaty są widoczne już w ciągu kilku dni od zabiegu. Toksyna botulinowa wykorzystywana w medycynie estetycznej jest od kilkunastu lat. Toksyna nie jest wypełniaczem lecz neuromodulatorem mięśni ,która powoduje wygładzenie zmarszczek. Wszystkie dotychczasowe badania medyczne nie stwierdziły ujemnego wpływu na organizm człowieka. Dawki które są używane w medycynie estetycznej są znikome i mają jedynie działanie w okolicy miejsca podania.


KOBIDO

Masaż KOBIDO to najbardziej zaawansowana forma masażu twarzy.Dzięki złożoności ruchów i intensywności działa  na głębokie wartwy skóry oraz mięśnie.Masaż niweluje napięcie mięśni,wygładza zmarszczki,poprawia ukrwienie skóry oraz przepływ chłonki.Zmniejsza obrzęki, poprawia owal twarzy.Zabieg wprowadza pacjenta w stan głębokiego relaksu i odprężenia, zmniejsza stres.Pomaga niwelowac bóle głowy , napięcie męśni szyi i karku.

 

 

 


FRESH LIFT  zabieg modelujący twarz

Jest to zabieg łączący preparat wypełniający kwasu hialuronowego  z  preparatem rewitalizującym . Zabieg delikatnie modeluje twarz a jednocześnie daje skórze zastrzyk substancji przeciwutleniających ,nawilżających, odbuduwujących skórę. Kuracja składa sie z trzech wizyt

 

Tu zapłacisz kartą:
Strona Główna     |    O Nas     |     Zabiegi     |     Promocje     |     Galeria     |     Kontakt

Copyright © 2022 All right reserved Wszelkie prawa zastrzeżone. Estetica
Realizacja: yStudio