IPL

Start » Zabiegi » IPL

Światło lasera IPL emituje wiązkę promieni, które absorbowane są przez krew i melaninę w mieszku włosowym. Melanina absorbuje światło, energia fali świetlnej powoduje przegrzanie prowadzące do uszkodzenia struktury mieszka co uniemożliwia odrośnięcie włosa. Należy pamiętać że włosy nie rosną równocześnie. Cykl wzrostu włosa jest różny w zależności od fragmentu ciała, pochodzenia etnicznego, wieku czy gospodarki hormonalnej. Włos znajdujący się w fazie wzrostu reaguje na światło IPL. Pozostałe włosy znajdują się w fazie uśpienia przez okres 3-8 tygodni. Po tym okresie rozpoczyna się aktywny etap wzrostu włosa. Dlatego zabieg musi być powtórzony minimum 3-4 razy. Przed zabiegiem włosy powinny być usunięte golarką , nie wolno usuwać owłosienia woskiem lub depilatorem, korzystać z solarium i słońca, stosować leków światło uczulających, 3-4 tygodnie przed zabiegiem nie wolno stosować zabiegów złuszczających / peelingów, mikrodermabrazji/, kosmetyków z retinolem, kwasami owocowymi, witaminą C gdyż pod wpływem światła IPL mogą wywołać reakcje alergiczne. 


KOBIDO

Masaż KOBIDO to najbardziej zaawansowana forma masażu twarzy.Dzięki złożoności ruchów i intensywności działa  na głębokie wartwy skóry oraz mięśnie.Masaż niweluje napięcie mięśni,wygładza zmarszczki,poprawia ukrwienie skóry oraz przepływ chłonki.Zmniejsza obrzęki, poprawia owal twarzy.Zabieg wprowadza pacjenta w stan głębokiego relaksu i odprężenia, zmniejsza stres.Pomaga niwelowac bóle głowy , napięcie męśni szyi i karku.

 

 

 


FRESH LIFT  zabieg modelujący twarz

Jest to zabieg łączący preparat wypełniający kwasu hialuronowego  z  preparatem rewitalizującym . Zabieg delikatnie modeluje twarz a jednocześnie daje skórze zastrzyk substancji przeciwutleniających ,nawilżających, odbuduwujących skórę. Kuracja składa sie z trzech wizyt

 

Tu zapłacisz kartą:
Strona Główna     |    O Nas     |     Zabiegi     |     Promocje     |     Galeria     |     Kontakt

Copyright © 2023 All right reserved Wszelkie prawa zastrzeżone. Estetica
Realizacja: yStudio