IPL LASER

Start » Zabiegi » IPL LASER

Światło lasera IPL emituje wiązkę promieni, które absorbowane są przez krew i melaninę w mieszku włosowym. Melanina absorbuje światło, energia fali świetlnej powoduje przegrzanie prowadzące do uszkodzenia struktury mieszka co uniemożliwia odrośnięcie włosa. Należy pamiętać że włosy nie rosną równocześnie. Cykl wzrostu włosa jest różny w zależności od fragmentu ciała, pochodzenia etnicznego, wieku czy gospodarki hormonalnej. Włos znajdujący się w fazie wzrostu reaguje na światło IPL. Pozostałe włosy znajdują się w fazie uśpienia przez okres 3-8 tygodni. Po tym okresie rozpoczyna się aktywny etap wzrostu włosa. Dlatego zabieg musi być powtórzony minimum 3-4 razy. Przed zabiegiem włosy powinny być usunięte golarką , nie wolno usuwać owłosienia woskiem lub depilatorem, korzystać z solarium i słońca, stosować leków światło uczulających, 3-4 tygodnie przed zabiegiem nie wolno stosować zabiegów złuszczających / peelingów, mikrodermabrazji/, kosmetyków z retinolem, kwasami owocowymi, witaminą C gdyż pod wpływem światła IPL mogą wywołać reakcje alergiczne. 


KARBOKSYTERAPIA

Terapia dwutlenkiem węgla jest metodą klinicznie sprawdzoną, bezpieczną i skuteczną w szeregu problemów estetycznych jak: cellulit, rozstępy, cienie  i worki pod oczami, depozyty tłuszczu. Daje bardzo dobre efekty przy łysieniu i w kuracji wzmacniającej cebulki włosowe.

Polega na wstrzykiwaniu do skóry dwutlenku węgla który powoduje zwiekszoną cyrkulację krwi    i lepsze utlenowanie tkanek a co za tym idzie zwiększoną produkcję kolagenu i remodeling skóry. Aplikacja CO2 powoduje również uszkodzenie komórek tłuszczowych i ich eliminację z organizmu.

 


OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE najbardziej odmładzający zabieg medycyny estetycznej

Osocze bogatopłytkowe -PRP-zawiera komórki i czynniki wzrostu,które stymulują komórki do samoodnowy.W efekcie skóra staje gładsza ,bardziej elastyczna i wyraźnie  młodsza. Wygładzają sie drobne zmarszczki,twarz nabiera witalności i blasku. PRP uzyskiwane jest z krwi własnej pacjenta dlatego jest brak ryzyka alergii.Już jeden zabieg daje wyraźne efekty odmładzające.

Tu zapłacisz kartą:
Strona Główna     |    O Nas     |     Zabiegi     |     Promocje     |     Galeria     |     Kontakt

Copyright © 2021 All right reserved Wszelkie prawa zastrzeżone. Estetica
Realizacja: yStudio