Fresh Lift

Start » Zabiegi » Fresh Lift

Jest to zabieg łaczący zabieg delikatnego wypełnienia tkanek twarzy w połaczeniu z substancjami mocno rewitalizującymi.Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, idebenon, nukleotydy , witaminy sprawiają , że skóra nabiera sprężystości, kolorytu, redekukcja drobnych zmarszczek.  Procedura złożona z trzech zabiegów w odstepach jednomiesięcznych. Wykonywana za pomoca kaniuli jest mało inwazyjna.Pozwala na szybki powrót do codziennych zajęć. Daje naturalny wygląd bez zmian konturów twarzy.       

 


KARBOKSYTERAPIA

Terapia dwutlenkiem węgla jest metodą klinicznie sprawdzoną, bezpieczną i skuteczną w szeregu problemów estetycznych jak: cellulit, rozstępy, cienie  i worki pod oczami, depozyty tłuszczu. Daje bardzo dobre efekty przy łysieniu i w kuracji wzmacniającej cebulki włosowe.

Polega na wstrzykiwaniu do skóry dwutlenku węgla który powoduje zwiekszoną cyrkulację krwi    i lepsze utlenowanie tkanek a co za tym idzie zwiększoną produkcję kolagenu i remodeling skóry. Aplikacja CO2 powoduje również uszkodzenie komórek tłuszczowych i ich eliminację z organizmu.

 


FRESH LIFT  zabieg modelujący twarz

Jest to zabieg łączący preparat wypełniający kwasu hialuronowego  z  preparatem rewitalizującym . Zabieg delikatnie modeluje twarz a jednocześnie daje skórze zastrzyk substancji przeciwutleniających ,nawilżających, odbuduwujących skórę. Kuracja składa sie z trzech wizyt

 

Tu zapłacisz kartą:
Strona Główna     |    O Nas     |     Zabiegi     |     Promocje     |     Galeria     |     Kontakt

Copyright © 2022 All right reserved Wszelkie prawa zastrzeżone. Estetica
Realizacja: yStudio