Fresh Lift

Start » Zabiegi » Fresh Lift

Jest to zabieg łaczący zabieg delikatnego wypełnienia tkanek twarzy w połaczeniu z substancjami mocno rewitalizującymi.Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, idebenon, nukleotydy , witaminy sprawiają , że skóra nabiera sprężystości, kolorytu, redekukcja drobnych zmarszczek.  Procedura złożona z trzech zabiegów w odstepach jednomiesięcznych. Wykonywana za pomoca kaniuli jest mało inwazyjna.Pozwala na szybki powrót do codziennych zajęć. Daje naturalny wygląd bez zmian konturów twarzy.       

 


KOBIDO

Masaż KOBIDO to najbardziej zaawansowana forma masażu twarzy.Dzięki złożoności ruchów i intensywności działa  na głębokie wartwy skóry oraz mięśnie.Masaż niweluje napięcie mięśni,wygładza zmarszczki,poprawia ukrwienie skóry oraz przepływ chłonki.Zmniejsza obrzęki, poprawia owal twarzy.Zabieg wprowadza pacjenta w stan głębokiego relaksu i odprężenia, zmniejsza stres.Pomaga niwelowac bóle głowy , napięcie męśni szyi i karku.

 

 

 


FRESH LIFT  zabieg modelujący twarz

Jest to zabieg łączący preparat wypełniający kwasu hialuronowego  z  preparatem rewitalizującym . Zabieg delikatnie modeluje twarz a jednocześnie daje skórze zastrzyk substancji przeciwutleniających ,nawilżających, odbuduwujących skórę. Kuracja składa sie z trzech wizyt

 

Tu zapłacisz kartą:
Strona Główna     |    O Nas     |     Zabiegi     |     Promocje     |     Galeria     |     Kontakt

Copyright © 2022 All right reserved Wszelkie prawa zastrzeżone. Estetica
Realizacja: yStudio