CELLUFORM+ - TŁUSZCZ PODBRÓDKA

Start » Zabiegi » CELLUFORM+ - TŁUSZCZ PODBRÓDKA

Firma Croma Pharma wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu pacjentów, wprowadziła na rynek innowacyjny produkt będący kompleksowym rozwiązaniem problemu gromadzenia tłuszczu podbródkowego. Celluform+ swoją skuteczność zawdzięcza kwasowi dezoksycholowemu, którego cechy fizyczne umożliwiają cząsteczce rozpuszczanie w środowisku lipofilowym. Cząsteczka kwasu rozpuszcza komórki tłuszczowe i jednocześnie rozpuszcza tłuszcz w nich zawarty.

Kwas dezoksycholowy prowadzi do reorganizacji skóry, w wyniku czego w prosty i mało inwazyjny sposób uzyskuje się satysfakcjonujący efekt odtłuszczenia, a także liftingu obszaru podbródkowego.


KARBOKSYTERAPIA

Terapia dwutlenkiem węgla jest metodą klinicznie sprawdzoną, bezpieczną i skuteczną w szeregu problemów estetycznych jak: cellulit, rozstępy, cienie  i worki pod oczami, depozyty tłuszczu. Daje bardzo dobre efekty przy łysieniu i w kuracji wzmacniającej cebulki włosowe.

Polega na wstrzykiwaniu do skóry dwutlenku węgla który powoduje zwiekszoną cyrkulację krwi    i lepsze utlenowanie tkanek a co za tym idzie zwiększoną produkcję kolagenu i remodeling skóry. Aplikacja CO2 powoduje również uszkodzenie komórek tłuszczowych i ich eliminację z organizmu.

 


OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE najbardziej odmładzający zabieg medycyny estetycznej

Osocze bogatopłytkowe -PRP-zawiera komórki i czynniki wzrostu,które stymulują komórki do samoodnowy.W efekcie skóra staje gładsza ,bardziej elastyczna i wyraźnie  młodsza. Wygładzają sie drobne zmarszczki,twarz nabiera witalności i blasku. PRP uzyskiwane jest z krwi własnej pacjenta dlatego jest brak ryzyka alergii.Już jeden zabieg daje wyraźne efekty odmładzające.

Tu zapłacisz kartą:
Strona Główna     |    O Nas     |     Zabiegi     |     Promocje     |     Galeria     |     Kontakt

Copyright © 2021 All right reserved Wszelkie prawa zastrzeżone. Estetica
Realizacja: yStudio