CELLUFORM+ - TŁUSZCZ PODBRÓDKA

Start » Zabiegi » CELLUFORM+ - TŁUSZCZ PODBRÓDKA

Firma Croma Pharma wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu pacjentów, wprowadziła na rynek innowacyjny produkt będący kompleksowym rozwiązaniem problemu gromadzenia tłuszczu podbródkowego. Celluform+ swoją skuteczność zawdzięcza kwasowi dezoksycholowemu, którego cechy fizyczne umożliwiają cząsteczce rozpuszczanie w środowisku lipofilowym. Cząsteczka kwasu rozpuszcza komórki tłuszczowe i jednocześnie rozpuszcza tłuszcz w nich zawarty.

Kwas dezoksycholowy prowadzi do reorganizacji skóry, w wyniku czego w prosty i mało inwazyjny sposób uzyskuje się satysfakcjonujący efekt odtłuszczenia, a także liftingu obszaru podbródkowego.


KARBOKSYTERAPIA

Terapia dwutlenkiem węgla jest metodą klinicznie sprawdzoną, bezpieczną i skuteczną w szeregu problemów estetycznych jak: cellulit, rozstępy, cienie  i worki pod oczami, depozyty tłuszczu. Daje bardzo dobre efekty przy łysieniu i w kuracji wzmacniającej cebulki włosowe.

Polega na wstrzykiwaniu do skóry dwutlenku węgla który powoduje zwiekszoną cyrkulację krwi    i lepsze utlenowanie tkanek a co za tym idzie zwiększoną produkcję kolagenu i remodeling skóry. Aplikacja CO2 powoduje również uszkodzenie komórek tłuszczowych i ich eliminację z organizmu.

 


FRESH LIFT  zabieg modelujący twarz

Jest to zabieg łączący preparat wypełniający kwasu hialuronowego  z  preparatem rewitalizującym . Zabieg delikatnie modeluje twarz a jednocześnie daje skórze zastrzyk substancji przeciwutleniających ,nawilżających, odbuduwujących skórę. Kuracja składa sie z trzech wizyt

 

Tu zapłacisz kartą:
Strona Główna     |    O Nas     |     Zabiegi     |     Promocje     |     Galeria     |     Kontakt

Copyright © 2022 All right reserved Wszelkie prawa zastrzeżone. Estetica
Realizacja: yStudio