OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE-PRP

Start » Zabiegi » OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE-PRP

Osocze bogatopłytkowe określane nieraz mianem "wampirzego lifting" jest w ostanich latach bardzo często używane w medycynie estetycznej. Posiada udowodnione zdolności stymulacji fibroblastów do produkcji nowych włókien  kolagenu i elastyny oraz nowotworzenie naczyń krwionośnych w skórze. Z racji użycia własnej krwi nie występują alergie i odczyny immunologiczne. Podstawą działania PRP są silne  czynniki wzrostowe zawarte w płytkach krwi i leukocytach.

Celem zabiegu jest:

-rewitalizacja skóry twarzy,szyi

- oznaki starzenia skóry: zmarszczki, fałdy , zmniejszona gestość skóry, matowa skóra

- regeneracja skóry po zabiegach

- łysienie

PRZECIWSKAZANIA:

- ciąża i karmienie piersia

- czynna infekcja

- czynna opryszczka

- zmiany ropne na skórze

- zaburzenia psychiczne

 


KOBIDO

Masaż KOBIDO to najbardziej zaawansowana forma masażu twarzy.Dzięki złożoności ruchów i intensywności działa  na głębokie wartwy skóry oraz mięśnie.Masaż niweluje napięcie mięśni,wygładza zmarszczki,poprawia ukrwienie skóry oraz przepływ chłonki.Zmniejsza obrzęki, poprawia owal twarzy.Zabieg wprowadza pacjenta w stan głębokiego relaksu i odprężenia, zmniejsza stres.Pomaga niwelowac bóle głowy , napięcie męśni szyi i karku.

 

 

 


FRESH LIFT  zabieg modelujący twarz

Jest to zabieg łączący preparat wypełniający kwasu hialuronowego  z  preparatem rewitalizującym . Zabieg delikatnie modeluje twarz a jednocześnie daje skórze zastrzyk substancji przeciwutleniających ,nawilżających, odbuduwujących skórę. Kuracja składa sie z trzech wizyt

 

Tu zapłacisz kartą:
Strona Główna     |    O Nas     |     Zabiegi     |     Promocje     |     Galeria     |     Kontakt

Copyright © 2022 All right reserved Wszelkie prawa zastrzeżone. Estetica
Realizacja: yStudio