OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE-PRP

Start » Zabiegi » OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE-PRP

Osocze bogatopłytkowe określane nieraz mianem "wampirzego lifting" jest w ostanich latach bardzo często używane w medycynie estetycznej. Posiada udowodnione zdolności stymulacji fibroblastów do produkcji nowych włókien  kolagenu i elastyny oraz nowotworzenie naczyń krwionośnych w skórze. Z racji użycia własnej krwi nie występują alergie i odczyny immunologiczne. Podstawą działania PRP są silne  czynniki wzrostowe zawarte w płytkach krwi i leukocytach.

Celem zabiegu jest:

-rewitalizacja skóry twarzy,szyi

- oznaki starzenia skóry: zmarszczki, fałdy , zmniejszona gestość skóry, matowa skóra

- regeneracja skóry po zabiegach

- łysienie

PRZECIWSKAZANIA:

- ciąża i karmienie piersia

- czynna infekcja

- czynna opryszczka

- zmiany ropne na skórze

- zaburzenia psychiczne

 


KARBOKSYTERAPIA

Terapia dwutlenkiem węgla jest metodą klinicznie sprawdzoną, bezpieczną i skuteczną w szeregu problemów estetycznych jak: cellulit, rozstępy, cienie  i worki pod oczami, depozyty tłuszczu. Daje bardzo dobre efekty przy łysieniu i w kuracji wzmacniającej cebulki włosowe.

Polega na wstrzykiwaniu do skóry dwutlenku węgla który powoduje zwiekszoną cyrkulację krwi    i lepsze utlenowanie tkanek a co za tym idzie zwiększoną produkcję kolagenu i remodeling skóry. Aplikacja CO2 powoduje również uszkodzenie komórek tłuszczowych i ich eliminację z organizmu.

 


OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE najbardziej odmładzający zabieg medycyny estetycznej

Osocze bogatopłytkowe -PRP-zawiera komórki i czynniki wzrostu,które stymulują komórki do samoodnowy.W efekcie skóra staje gładsza ,bardziej elastyczna i wyraźnie  młodsza. Wygładzają sie drobne zmarszczki,twarz nabiera witalności i blasku. PRP uzyskiwane jest z krwi własnej pacjenta dlatego jest brak ryzyka alergii.Już jeden zabieg daje wyraźne efekty odmładzające.

Tu zapłacisz kartą:
Strona Główna     |    O Nas     |     Zabiegi     |     Promocje     |     Galeria     |     Kontakt

Copyright © 2020 All right reserved Wszelkie prawa zastrzeżone. Estetica
Realizacja: yStudio