DERMAPEN FRAKCYJNE NAKŁUWANIE

Start » Zabiegi » DERMAPEN FRAKCYJNE NAKŁUWANIE

W aparacie stosowane są wymienne kardridże zawierające 12 molibdenowych igieł. Bezpieczne dla uczulonych na nikiel. Podczas zabiegu aparat wykonuje do 1,3 mln nakłuć o różnie dobranej głębokości( od 0,5 mm do 2 mm).Dermapen pobudza procesy odnowy w skórze dzięki czemu stymuluje  jej odnowę w sposób naturalny. Czas rekonwalescencji pozabiegowej bardzo krótki do 2 dni. Zabieg wykonywany  co 4-6 tygodni. Najlepiej wykonać 3-5 sesji.Podczas zabiegu podawane są specjalnie dobrane praparaty stymulujące odnowę skóry. Bardzo dobre efekty uzyskujemy podczas łączenia zabiegu przy użyciu dermapena z podaniem osocza bogatopłytkowego.

Zobacz - www.revisage.pl/dermapen/

 


KARBOKSYTERAPIA

Terapia dwutlenkiem węgla jest metodą klinicznie sprawdzoną, bezpieczną i skuteczną w szeregu problemów estetycznych jak: cellulit, rozstępy, cienie  i worki pod oczami, depozyty tłuszczu. Daje bardzo dobre efekty przy łysieniu i w kuracji wzmacniającej cebulki włosowe.

Polega na wstrzykiwaniu do skóry dwutlenku węgla który powoduje zwiekszoną cyrkulację krwi    i lepsze utlenowanie tkanek a co za tym idzie zwiększoną produkcję kolagenu i remodeling skóry. Aplikacja CO2 powoduje również uszkodzenie komórek tłuszczowych i ich eliminację z organizmu.

 


OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE najbardziej odmładzający zabieg medycyny estetycznej

Osocze bogatopłytkowe -PRP-zawiera komórki i czynniki wzrostu,które stymulują komórki do samoodnowy.W efekcie skóra staje gładsza ,bardziej elastyczna i wyraźnie  młodsza. Wygładzają sie drobne zmarszczki,twarz nabiera witalności i blasku. PRP uzyskiwane jest z krwi własnej pacjenta dlatego jest brak ryzyka alergii.Już jeden zabieg daje wyraźne efekty odmładzające.

Tu zapłacisz kartą:
Strona Główna     |    O Nas     |     Zabiegi     |     Promocje     |     Galeria     |     Kontakt

Copyright © 2021 All right reserved Wszelkie prawa zastrzeżone. Estetica
Realizacja: yStudio