O NAS

Start » O nas

Estetica jest ośrodkiem w którym wykonywane są podstawowe zabiegi kosmetyczne oraz zabiegi z zakresu  kosmetologii profesjonalnej i medycyny estetycznej. Indywidualizacja zabiegów i synergizm działań kosmetologów i lekarza daje możliwość osiągania optymalnych rezultatów rewitalizacji i poprawy wyglądu naszych pacjentów. Wykonujemy pełny zakres zabiegów kosmetycznych  na twarz i ciało takich jak np. fotodepilacja i fotoodmładzanie IPL, zabiegi RF, zabiegi mikronakłuwania, nowoczesne formuły peelingów oraz zabiegi medycyny estetycznej - toksyna botulinowa (tzw. "botoks"), mezoterapia, peelingi medyczne, wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust, lifting twarzy, redukcja rumienia  twarzy, lipoliza iniekcyjna i inne. Używamy produktów sprawdzonych , najwyższej klasy firm. Wprowadzamy innowacyjne linie kosmeceutyków i substancji jak np. peptydy biomimetyczne, peelingi minimalizujące okresy rekonwalescencji i wiele innych. Każdy zabieg wykonany w naszych gabinetach daje szanse na spowlonienie upływającego czasu.

            CHCEMY ZADBAĆ O CIEBIE

 

NASZ ZESPÓŁ

mgr Katarzyna Bałdos

kosmetolog 

specjalista edukacji i promocji zdrowia 

lek.med.Robert Bałdos

lekarz medycyny estetycznej

lekarz chorób wewnętrznych

specjalista medycyny rodzinnej

Ukończył elitarną Podyplomową Szkołe Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.  Uczestnik kongresów,konferencji,szkoleń.                                         Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej.

 

Wykonujemy również badania dla kandydatów na kierowców

 


KARBOKSYTERAPIA

Terapia dwutlenkiem węgla jest metodą klinicznie sprawdzoną, bezpieczną i skuteczną w szeregu problemów estetycznych jak: cellulit, rozstępy, cienie  i worki pod oczami, depozyty tłuszczu. Daje bardzo dobre efekty przy łysieniu i w kuracji wzmacniającej cebulki włosowe.

Polega na wstrzykiwaniu do skóry dwutlenku węgla który powoduje zwiekszoną cyrkulację krwi    i lepsze utlenowanie tkanek a co za tym idzie zwiększoną produkcję kolagenu i remodeling skóry. Aplikacja CO2 powoduje również uszkodzenie komórek tłuszczowych i ich eliminację z organizmu.

 


OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE najbardziej odmładzający zabieg medycyny estetycznej

Osocze bogatopłytkowe -PRP-zawiera komórki i czynniki wzrostu,które stymulują komórki do samoodnowy.W efekcie skóra staje gładsza ,bardziej elastyczna i wyraźnie  młodsza. Wygładzają sie drobne zmarszczki,twarz nabiera witalności i blasku. PRP uzyskiwane jest z krwi własnej pacjenta dlatego jest brak ryzyka alergii.Już jeden zabieg daje wyraźne efekty odmładzające.

Tu zapłacisz kartą:
Strona Główna     |    O Nas     |     Zabiegi     |     Promocje     |     Galeria     |     Kontakt

Copyright © 2021 All right reserved Wszelkie prawa zastrzeżone. Estetica
Realizacja: yStudio